بغل تراش

بغل تراش دیابوریت، 76mm/T2، سینوکُردریل مدل 76RS-IMP-01

از {{model.count}}

SINOCOREDRILL 76mm/T2 Impregnated Reaming Shell

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

در حفاری الماسه با سیستم متریک (Conventional Diamond Coring) برای دستیابی به نمونه (مغزه ی حفاری) و دسترسی به کُربارل بایستی تمامی متعلقات مربوط به رشته ی حفاری (Drill String) یا رادهای مربوطه را از گمانه خارج ساخت که خود موجب کندی سرعت انجام پروژه و حفاری در اعماق کم خواهد شد. اما این در حالیست که سرمایه گذاری کمتری برای انجام حفاری با روش متریک نسبت به سیستم وایرلاین مورد نیاز است.

سایز حفاری در روش متریک از قطر 46 میلی متر شروع و با قطر 146 میلی متر خاتمه می یابد. همچنین با توجه به قابلیت و قدرت دستگاه حفاری می توان تا عمق 800 متری به گمانه زنی ادامه داد.

بغل تراش (Reaming Shell) جهت نگهداری و حفظ کُربارل، کنترل دقیق قطر گمانه همچنین ثبات آن از بغل تراش در پشت مته ی حفاری استفاده می شود.

پس از سایش و فرسایش الماس و PDC های موجود روی بغل تراش و نیز به جهت آنکه بعد از فرسایش مذکور قطر خارجی آن از قطر مته ی نو کمتر می شود، تعویض بغل تراش امری ضروریست چون این عمل موجب برقراری ایمنی و نگهداری مطلوب از بدنه ی کُربارل می گردد.

طول عمر بیشتر بغل تراش، مته و دیگر ادوات مرتبط با کُربارل همچنین کاهش هزینه های مرتبط با قطعات و ابزار حفاری از انتخاب بهینه ی دانه های الماس و PDC های موجود روی بغل تراش حاصل می شود که خود به انتقال کاتینگ ها (ذرات خرد شده ی سنگ) به خارج از کُربارل کمک می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...