مته ی یکپارچه (متقاب)

مته یکپارچه (متقاب) دینامیتی 160 سر 31 اطلس کوپکو

از {{model.count}}

Atlas Copco Integral Drill Steel, 160L/31D

مته یکپارچه (متقاب) دینامیتی 160 سر 31 اطلس کوپکو، محصولی از کمپانی Atlas Copco می باشد. به وسیلۀ دستگاه چکش گَردان یا پرفوراتور می توانید از این متقاب استفاده نموده و چال با قطر 31mm و عمق 160cm حفر نمایید. این ابزار متعلق به گروه مته های یکپارچۀ موسوم به دینامیتی است. بدین معنی که بهتر است چال حفر شده با دینامیت شارژ شده و انفجار صورت گیرد.

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

متقاب یا متۀ یکپارچه (IDS=Integral Drill Steel)، قطعات و لوازمی هستند که جهت چالزنی با قطر کم و به وسیله دریل های دستی (پرفوراتور) استقاده می شود.

هر متقاب متشکل از میله ای با سطح مقطع شش گوش (Hex=Hexagonal) و سرمته می باشد که به شکل یکپارچه و بدون واسطه به یکدیگر متصلند.

متقاب ها در بازار به دو دسته ی باروتی و دینامیتی* تقسیم می شوند که نوع باروتی نسبت به دینامیتی (با طول های مساوی) دارای قطر سرمتۀ بزرگتری می باشد.

* اصطلاحاً به آن دسته از چال هایی که به وسیله دینامیت شارژ می شود، دینامیتی و دسته دیگر که با باروت شارژ می گردد، باروتی نامیده می شوند. توضیح اینکه در شرایط یکسان، قطر چال های باروتی از دینامیتی بیشتر است.شکل زیر، نمایی کلی از یک متقاب را نشان می دهد که برای بیشتر پرفوراتورهای موجود در ایران از این نوع متقاب و ابعاد مربوط به آن استفاده می شود.

مشخصات فنی
نام کالا: متقاب دینامیتی 160 سر 31 اطلس کوپکو
برند: Atlas Copco
طول (mm) [L]: 1600
قطر (mm) [D]: 31
کاربرد: حفاری چال های کوچک با پرفوراتور
کشور سازنده: سوئد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...