راد

راد 3 متری HQ، سینوکُردریل، مدل HWL3M-01

از {{model.count}}

SINOCOREDRILL HQ/3m Drill Rod

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

حفاری الماسه با روش وایرلاین (Wireline Diamond Coring)، به صورت تلسکوپی از سایز بزرگ SQ شروع شده و به ترتیب سایزهای: BQ, NQ, HQ, PQ و AQ را شامل می گردد. بدینصورت که هر سایز از داخل سایز بزرگترِ پیش از خود قابل حفاری خواهد بود.

سیستم وایرلاین جهت حفاری های با عمق متوسط تا زیاد به کار می رود که این امر با توجه به قابلیت و قدرت دستگاه حفاری می تواند حداکثر تا عمق 2000 متری حاصل شود به نحوی که بیشترین بازدهی جهت نمونه گیری را نیز پدید آورد. این عمل در حالی صورت می گیرد که نیازی به خارج نمودن رشته حفاری از گمانه نخواهد بود. فرآیند کار به این شکل است که نمونه ی مورد نظر (مغزه = Core) که درون رادِ اینر تیوب قرار دارد توسط قطعه ای به نام اُوِر شات به واسطه ی رشته سیمی از داخل کُربارل خارج شده و به وسیله ی کابلی که همان سیم وایرلاین نام دارد از گمانه خارج می شود.

سرعت بالا و کُر ریکاوری بهتر از مزایای این روش حفاری مغزه گیری نسبت دیگر روش ها به ویژه سیستم متریک است که البته حجم بیشتری از سرمایه گذاری را نیز می طلبد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...